6 sposobów na zarobienie pieniędzy w internecie

Minęły już czasy kiedy aby zarabiać pieniądze trzeba było wstawać codziennie rano i pędzić do fabryki lub biura. Coraz większą popularność zdobywa praca w domu, a wraz z rozwojem internetu w naszym kraju zarabianie pieniędzy w ten sposób staje się dużo łatwiejsze.


Zarabianie w internecie może być również szansą na zwiększenie swoich comiesięcznych dochodów i szansą na zdobycie wolności finansowej czyli stać się źródłem Twojego dochodu pasywnego. Skuteczne zarabianie pieniędzy w sieci to nie jest bardzo trudna sztuka jednak musisz wiedzieć jak wcielać Swoje pomysły w życie i zamieniać je w żywą gotówkę. Zarabianie w internecie wiąże się z poznaniem zasad jakimi kieruje się marketing w internecie, koniecznością zrozumienia czym jest copywriting, i autoresponder, odpowiednim wyborem zarabiającej niszy czy jak kierować odpowiedni ruch na Twoją  stronę.

Zarabiać w sieci można na różny sposób i każdego dnia powstają nowe metody, są jednak takie, które się sprawdziły i są wykorzystywane przez tysiące internautów.

Oto 6 sposobów, które działają!

1. Programy Partnerskie

Marketing Partnerski jest to po prostu sprzedawanie, a właściwie polecanie innym osobom produktów lub usług firm w ramach Programu Partnerskiego. Partner czyli osoba polecająca otrzymuje prowizję od każdego sprzedanego produktu ze Swojego linka partnerskiego. Wysokość prowizji jest zależna od określonego PP i może wynieść od 1% do 50%, czy nawet więcej ceny poleconego produktu. Programy Partnerskie to dobry sposób na rozpoczęcie Swojej przygody z zarabianiem w internecie.

2. Stwórz produkt (infoprodukt)

Twórz produkty informacyjne (ebooki, audiobooki, kursy i szkolenia) i sprzedawaj je online. Tworzone produkty możesz udostępniać przez internet lub na płytach CD czy DVD. Jest to najlepszy sposób, aby zatrzymać większość zysków ze sprzedaży w Swojej kieszeni, a nie jak to ma się w przypadku PP tylko niewielką cześć.

3. Stwórz płatny serwis

Jesteś ekspertem w jakiejś dziedzinie, stwórz serwis z płatnym abonamentem, gdzie użytkownicy będą wnosić opłaty (miesięczne/roczne) za korzystanie z treści na Twojej stronie. Strona z abonamentem może przynosić Ci stały i regularny przypływ gotówki.

4. Stwórz własną sieć społeczną

Jeśli Mark Zuckerberg mógł to zrobić, dlaczego Ty nie możesz. Wbrew temu, co można by pomyśleć, Facebook nie jest jedynym serwisem społecznościowym i na pewno nie ostatnim jaki powstanie. Możesz zbudować własną niszową sieć społeczną. Stwórz własny serwis społecznościowy, uruchom i czerp z niego korzyści finansowe.

5. Sprzedaż stron internetowych

Wybierz niszę, kup fajną domenę, umieść teksty na stronie i ją pozycjonuj. Zobaczysz jakie niesamowite pieniądze będziesz zarabiać na sprzedaży stworzonych stron.

6. Sprzedaj swoje zdjęcia

Jesteś fotoamatorem, robisz często zdjęcia, możesz Swoją pasję zmienić w maszynkę do robienia pieniędzy. Zacznij umieszczać Swoje zdjęcia w serwisach stockowych. Konkurencja jest bardzo duża, ale jest to doskonały sposób na zbudowanie źródła pasywnego dochodów. Oto kilka stron, gdzie możesz umieszczać Swoje zdjęcia: Dreamstime, Fotolia i Shutterstock.

Jak widzisz zarabiać w internecie można na różne sposoby, każdy z nich ma swoje wady i zalety. Jednak prawidłowo wprowadzone w życie mogą sprawić, że staniesz się człowiekiem niezależnym finansowo i uwolnić się od pracy dla kogoś na etacie. No i oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby te wszystkie sposoby wykorzystać razem i dochody osiągać z tych wszystkich źródeł.

Share This Post

2 komentarze to “6 sposobów na zarobienie pieniędzy w internecie”

  1. Bartosz pisze:

    Nie wpadłbym na to sprzedawanie własnoręczenie robionych zdjęć. super sprawa, a tak poza tym wiele działalności internetowych się sprawdza, trzeba mieć tylko odpowiedni zapał i dużo cierpliwości:)

  2. Ciekawe pomysły na zarabianie, szczególnie zainteresowały mnie pomysły 1 i 2. Od jakiegoś czasu rozważam wprowadzenie na rynek własnego kursu.

Leave a Reply

© 2024 eFinansowo.pl. All rights reserved. ·
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie